طراحی لوگو در ارومیه

طراحی لوگو در ارومیه یکی از اولین گام ها برای شروع یک بیزینس یا شرکت یا هر فعالیتی طراحی لوگو برای آن است و عموما صاحبان کسب و کارهای مختلف در همان ابتدای استارت کار ایده های مختلفی برای لوگوی خود دارند. بهتر است پس از اینکه نوع خدمات کسب و کار مورد نظر مشخص شد یا کالای مورد نظر به تولید رسید و آماده برای عرضه ی عمده در بازار بود پیش از هرچیزی لوگو را طراحی کرده تا آماده ی استفاده باشد

طراحی لوگو در ارومیه

در دنیای تجارت و کار رقابت تنگاتنگی بین بیزنس های مختلف وجود دارد. هر تجارتی برای دیده شدن یک سری ترفندهای بازاریابی خاص خود را دارد. اما در کنار همه‌ این ها طراحی لوگو در ارومیه حرف اول را می زند. چون با این کار، کسب و کار شما متمایزتر و شناخته شده تر از بقیه تجارت ها می شود. در طول تاریخ تأثیر گذاری آن روی کسب و کارهای بزرگ و کوچک دیده شده است.

شاید تصور کنید که طراحی لوگوی اختصاصی تنها برای کسب و کارهای بزرگ مفید است. چون شما کسب و کار کوچکی دارید به طراحی لوگو نیازی نخواهید داشت. اما کاملاً در اشتباهید. امروزه تمام تجارت های کوچک و بزرگ که در بستر اینترنت و حضوری فعالیت می کنند به داشتن یک لوگوی خوب احتیاج دارند.

فرقی نمی کند حوزه فعالیت شما چه چیزی باشد. چون داشتن لوگو برای شروع کسب و کار یک قدم مهم و اساسی است. احتمالاً زمانی که تصمیم به داشتن لوگوی اختصاصی می کنید تحقیق و بررسی هایی در این خصوص انجام می دهید. در نهایت مرجع مناسبی را برای طراحی خود انتخاب می کنید. بسیاری از طراحان می توانند یک لوگوی مناسب و مرتبط با کسب و کارتان را برایتان طراحی کنند. اما اگر بخواهید به صورت حرفه ای و اختصاصی این کار را انجام دهید می توانید به سایت ها و مجموعه هایی که حوزه فعالیت آن ها طراحی لوگو است مراجعه کنید. در مجموعه طراحی لوگو در ارومیه با طرح پرسش هایی ابتدا کسب و کار شما و حوزه فعالیت آن مشخص می شود.

سپس با بررسی سلیقه و نیاز شما لوگوهای مناسبی برای شما طراحی می شود. شما می توانید در این سایت لوگوی خود را ویرایش کنید تا در نهایت به چیزی که می خواهید برسید.

لوگو سازی

اهمیت طراحی لوگو در ارومیه برای کسب و کارها

شرکت ها و سایت های مختلفی در راستای طراحی لوگو در ارومیه فعالیت می کنند. اما آیا این روش به کسب و کارها کمک می کند؟ در جواب این پرسش باید بگوییم که کسب و کارهایی که از همان شروع فعالیت خود نسبت به ساخت لوگو اختصاصی اقدام کرده اند حرفه ای تر در نگاه مخاطبان ظاهر می شوند.

در واقع یکی از نیازهای اصلی برای شروع کسب و کار در فضای فعلی طراحی لوگوی خوب است. امروزه با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، تجارت های کوچک و‌ بزرگ زیادی، این بستر را برای شروع کسب و کار انتخاب کردند. اما توجه داشته باشید که در این فضا اولین چیزی که از یک کسب و کار در خاطر کاربران می ماند قطعاً نام و لوگوی کسب و کار است. معمولاً کاربران به کسب و کارهایی که لوگوی اختصاصی دارند بیشتر اعتماد می کنند.

اگر نگاهی به آمار فروش شرکت های بزرگ با لوگوی اختصاصی بیندازید خواهید دید که بخش زیادی از فروش آن ها در بستر اینترنت انجام شده است. بیشتر کاربران لوگوی شرکت را به خاطر خود می سپارند تا در خریدهای بعدی بهتر و راحت تر آن را پیدا کنند. از آنجا که رفته رفته تمامی کسب و کارها به سمت فعالیت مجازی کشیده می شوند. در نتیجه داشتن یک لوگوی اختصاصی می تواند یک تجارت را متمایزتر کند و حضور آن را در بستر اینترنت پررنگ تر جلوه دهد.

نیاز اصلی برای کسب و کار های مجازی

امروزه با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، تجارت های کوچک و‌ بزرگ زیادی، این بستر را برای شروع کسب و کار انتخاب کردند. اما توجه داشته باشید که در این فضا اولین چیزی که از یک کسب و کار در خاطر کاربران می ماند قطعاً نام و لوگوی کسب و کار است. معمولاً کاربران به کسب و کارهایی که لوگوی اختصاصی دارند بیشتر اعتماد می کنند.

نگاه آماری به فروش شرکت ها

بیشتر کاربران لوگوی شرکت را به خاطر خود می سپارند تا در خریدهای بعدی بهتر و راحت تر آن را پیدا کنند. از آنجا که رفته رفته تمامی کسب و کارها به سمت فعالیت مجازی کشیده می شوند. در نتیجه داشتن یک لوگوی اختصاصی می تواند یک تجارت را متمایزتر کند و حضور آن را در بستر اینترنت پررنگ تر جلوه دهد..

product design

کمک به برندینگ

قبل از تولید محصولات و یا تأسیس مرکز خدماتی خود بهتر است که با طراحی لوگو اختصاصی، به برندسازی محصولات خود کمک مؤثری کرده باشیم. در حقیقت اگر اهداف بلندی را دنبال می‌کنید و سعی در خلق برند خود در بازار فروش دارید حتماً هم اکنون لوگوی مناسب خود را بر اساس نوع فعالیت خود به دقت طراحی نمایید تا همین ابتدای کار زمینه برندینگ کسب و کار و

مزایای طراحی لوگو در ارومیه

آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که طراحی لوگو در ارومیه چه مزیتی برای کسب و کار شما خواهد داشت؟

اصلاً بارزترین بخش یک کسب و کار چیست؟ به شرکت های بزرگ و معروف دنیا نگاه کنید. آیا لوگوی این شرکت ها برای تمام افراد شناخته شده است؟ برخی از لوگوها در سطح جهانی شناخته شده هستند و به محض دیدن لوگو یاد شرکت و محصولات این برند می افتیم. به طور مثال با دیدن لوگوی اپل یا دیدن لوگوی کوکاکولا فوراً یاد محصولات این دو کمپانی می افتیم. پس یکی از اصلی ترین قدم های مهم برای برند سازی شرکت ها طراحی لوگوی اختصاصی است. در زیر بیشتر به مزایای طراحی لوگو می پردازیم.

برداشت اولیه مطلوب/ بارزترین مزایای طراحی لوگو در ارومیه

به جرات می توان گفت برداشت اولیه مطلوب از بارزترین مزایای طراحی لوگو در ارومیه است. همه‌ مشتریان در نگاه اول اسم و لوگوی یک شرکت را می بینند. در چند ثانیه ابتدایی در مورد آن کسب و کار تصمیم می گیرند. برای جذب بهتر مخاطب باید به برخی از مشخصه های اصلی مانند رنگ، اندازه، فونت و سبک لوگو توجه شود. اگر بتوانید لوگوی خوبی طراحی کنید در نتیجه به خوبی شما و فعالیت شما را نمایش داده می شود.

اگر طراحی لوگو در ارومیه را به طراحان حرفه ای دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس بسپارید یک لوگوی حرفه ای، جامع و کامل تحویل می گیرید. هیچ وقت شما قادر نخواهید بود بدون دانش قبلی و به صورت اتفاقی یک لوگو طراحی کنید. این شرکت با سال ها تجربه ایده های خلاقانه را مطرح می کند که در نهایت یک نتیجه رضایت بخش خواهد داشت.

اگر لوگوی تجارت شما خلاقانه طراحی شود و تمام ویژگی های یک لوگوی خوب را داشته باشد قطعاً موجب تسهیل هویت برند می شود. برند و لوگو دو مقوله جدا از هم هستند. آنچه باعث هویت بخشی به برند می شود همان لوگو است. داشتن لوگو برای یک کسب و کار باعث حرفه ای نشان دادن تجارت می شود. از آنجا که تمام مراحل طراحی توسط یک تیم متخصص و خبره انجام می شود پس می توان به حرفه ای بودن طراحی مطمئن بود.

یک لوگوی خوب برای بازاریابی برند بسیار کارساز است. قطعاً برای بازاریابی برند نیاز به پلتفرم های مختلفی دارید تا برند خود را به نمایش بگذارید. شما می توانید برای به نمایش گذاشتن برند، لوگوی شرکت را بر روی انواع مطالب آنلاین، نمایشگاه ها. بروشورها، هدایای تجاری و … چاپ کنید.

طراحی لوگو یک سرمایه گذاری ارزشمند است و در کوتاه مدت باعث بازگشت سرمایه می شود. زمانی که اعتبار برند افزایش پیدا می کند مشتریان بیشتری جذب می کنید. زمانی که لوگو معرف کسب و کار باشد و به نوعی مؤثر کسب و کار را معرفی کند مشتریان بیشتری جذب می کند

ویژگی‌های طراحی لوگو در ارومیه​

  • طراحی لوگو در ارومیه توسط مجموعه قدرتمند دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس به صورت کاملاً تخصصی و با توجه به نیاز کسب و کار انجام می شود. این شرکت تلاش می کند تا لوگوی طراحی شده کاملاً مرتبط و هماهنگ با کسب و کار باشد. در نهایت تمام ویژگی های ارزنده و استاندارد را در خود جای دهد. در زیر به چند نمونه از ویژگی هایی که در طراحی مد نظر قرار می گیرد اشاره می کنیم :
  • یکی از ویژگی های مهم در طراحی اعتبار و سنخیت است. لوگوی طراحی شده باید بتواند یک ارتباط دو طرفه و صادقانه بین برند و نوع فعالیت آن برقرار کند.
  • ویژگی بعدی هم خوانی داشتن با موضوع، خصوصیات برند و مفهوم برند است. به طوری که لوگو بتواند به سرعت معنی خود را به مخاطب انتقال دهد.
  • قابلیت تکامل در طول زمان یک ویژگی مهم است. هر لوگویی که بتواند در طول زمان و همراه با تجارت شما تکامل پیدا کند خوب است. لوگو باید در طول زمان و با روی کار آمدن لوگوهای جدید ماندگاری خود را از دست ندهد. همچنین برای مخاطب پایداری اولیه را داشته باشد.
  • قابلیت انعطاف پذیری لوگو هم یک ویژگی بسیار مهم و کاربردی است. طراحی لوگو در ارومیه سعی می کند تا طرح نهایی قابلیت استفاده به صورت تک رنگ سیاه و سفید و یا تمام رنگ و در سایزهای مختلف را داشته باشد. این انعطاف پذیری به نحوی باید باشد که روی ظاهر، معنا و مفهوم لوگو تأثیر نگذارد.
  • لوگوی طراحی شده به خوبی قابلیت استفاده به صورت آنلاین در وب سایت ها و کارهای چاپی را دارد.
  • قطعاً می دانید که لوگو باید تنها مختص به کسب و کار شما باشد و قادر به احراز حقوق مالکیت از نظر قانونی را داشته باشد. لوگویی که برای شما در طراحی لوگو ارومیه ساخته می شود کاملاً منحصر به فرد و قابل ثبت است.
  • در نهایت باید بگوییم یک لوگوی خوب باید دارای یک طراحی ساده و گویا، مرتبط با موضوع کسب و کار و قابل انعطاف پذیری، منحصر به فرد و … باشد و در پایان باید تمام قسمت های طراحی، خلاقانه و با تکنیک های اصولی طراحی شود تا طرح برای همیشه ماندگاری داشته باشد.

طراحی انواع لوگو ارزان در ارومیه

فاکتور قیمت برای تمامی تجارت های مجازی و غیر مجازی اهمیت بالایی دارد. قیمت طراحی لوگو در ارومیه با توجه به کار حرفه ای و بی‌نقصی که توسط دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس انجام می شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. امروزه شرکت های زیادی هستند که با هزینه ناچیزی طراحی لوگو را انجام می دهند اما کار نهایی کیفیت و طراحی خلاقانه ای ندارد و اصلاً نیاز شرکت را رفع نمی کند. در مقابل برخی از مجموعه ها هم تعرفه بالایی را برای طراحی از تجارت ها دریافت می کنند که در هر دو حالت فاکتور قیمت روی تصمیم افراد تأثیر می گذارد. آژانس طراحی لوگو دیجیتال اسپرلوس با تکیه بر دانش متخصصین این حوزه تلاش می کند تا قیمت های نجومی را حذف کند و با توجه به نوع تجارت و فعالیت آن بهترین لوگو را با قیمت مناسب و با در نظر گرفتن ویژگی های مهم طراحی کند.

design

تعرفه طراحی انواع لوگو در ارومیه​

طراحی لوگو در ارومیه تنها توسط یک مجموعه انجام نمی شود که تعرفه ثابت و از قبل تعیین شده ای داشته باشد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت طراحی میزان سختی کار است. گاها یک برند برای طراحی لوگو نیازهای پیچیده و متعددی دارد و این مسئله تا حدودی روی تعرفه طراحی تأثیر می گذارد.

به طور کلی نوع لوگو، اندازه لوگو، ویژگی های لوگو و … نقش مهمی در تعیین تعرفه دارد. قیمت طراحی لوگو به شکل نوشتاری، تصویری، سه بعدی، گرافیکی و … متفاوت است. هر تعرفه ای که بابت طراحی لوگو بپردازید در واقع برای تجارت خود سرمایه گذاری کرده اید. اما این سرمایه گذاری زمانی پایدار است که از شرکت های معتبر برای طراحی کمک بگیرید. در بستر اینترنت مجموعه های زیادی هستند که کار طراحی لوگو را انجام می دهند. این وب سایت ها قالب های متنوعی دارند که با استفاده از آن ها یک طرح خلاقانه و زیبا خلق می شود.

طراحی انواع لوگو در ارومیه​

با روی کار آمدن تجارت های مختلف دیگر استفاده از روش های بازاریابی سنتی کم کم منسوخ شد و کسب و کارها برای ایجاد تمایز به دنبال روش های جدیدتر و بهتر بودند. طراحی لوگو در ارومیه در انواع سبک های مختلف دقیقاً همان چیزی است که معرف کسب و کار شما و از طرفی هم منحصر به فرد است. لوگوها در مدل های تصویری و نوشتاری و در سبک های مختلف مدرن، فانتزی، کلاسیک، دست ساز و سنتی طراحی می شوند. هر کدام از این طراحی ها یک سری معایب و مزایا دارند که در مجموعه دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس سعی می شود تا لوگوی طراحی شده به کار شما هویت ببخشد و با برخورداری از استانداردهای لازم در طول زمان از ارزش آن کاسته نشود.

انواع لوگو

لوگوی نوشتاری

طراحی لوگو در ارومیه دربرگیرنده مجموعه متنوعی از خدمات است که لوگوی نوشتاری یکی از آن ها است. در این مجموعه شما می توانید درخواست یک لوگوی ساده با یک فونت معمولی کنید و یا اینکه یک سبک خاص و اختصاصی را سفارش دهید. همه چیز بسته به نظر شما و نوع کسب و کارتان طراحی می شود. معمولاً برای لوگوی های نوشتاری از اسم برند استفاده می شود مانند لوگوی شرکت کوکاکولا. در این لوگوها از هیچ تصویر گرافیکی خاصی استفاده نمی شود. معمولاً این لوگوها بیشتر برای مجموعه هایی طراحی می شود که اسم برند آن ها کوتاه باشد. اگر برند شناخته شده ای دارید و اسم برند شما بر سر زبان ها افتاده است بهتر است لوگوی نوشتاری را برای برند خود انتخاب کنید. به خاطر سپردن و ماندگاری این لوگوها بسیار بالاست. گاها شرکت هایی که اسم های طولانی دارند و دوست دارند از لوگوی نوشتاری استفاده کنند می توانند از چند حرف اختصاری نام شرکت استفاده کنند. مانند لوگوی شرکت mbi که مخفف عبارت International Business Machines است. شرکت طراحی لوگو در ارومیه کاملاً هوشمندانه و با دانش بالای توپوگرافی و فونت ها کار طراحی لوگوی تایپی را انجام می دهد.

company name
لوگو اصلی

لوگوی تصویری

بطراحی لوگو در ارومیه به صورت تصویری دقیقاً همان چیزی است که در ذهن مخاطب ماندگار می شود. در ارومیه شرکت های مختلفی کار طراحی را انجام می دهند اما چیزی که دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس را متمایز کرده خلاقیت در طراحی لوگوی تصویری است. این مجموعه با توجه به محصولات و خدمات اقدام به طراحی می کند به طوری که مخاطب با دیدن تصویر لوگو به یاد برند می افتد. معمولاً بیشتر کسب و کارهای نوپا در زیر لوگوی تصویری اسم برند خود را ثبت می کنند تا برای مخاطبین قابل تشخیص باشد. هیچ محدودیتی در اینکه شما چه سمبل، نماد، تصویر و یا ارمی انتخاب کنید وجود ندارد از این رو با طراحی لوگو در ارومیه یک تصویر اختصاصی برای کسب و کار خود خلق کنید.

به بالای صفحه بردن