طراحی سایت در ارومیه

ماموریت ما کمک به کل جهان در انجام تجارت آنلاین است

طراحی سایت در ارومیه

اگر در ارومیه کسب و کاری دارید و می‌خواهید شمارا به قدم موفقیت ببرد و شما نیاز به طراحی سایت در ارومیه تا در کسب و کارتان موفق کند ما در دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس تضمین بهترین شدن را می‌دهیم.
ما با طراحی سایت در ارومیه با نزدیک ۸ سال سابقه کاری و بالای ۷۰۰ نمونه کار داخلی و خارجی در زمینه ساخت سایت در ارومیه جزء یکی از کاملترین و مجهز‌ترین دیجیتال مارکتینگ‌های ارومیه می‌باشم که تیم متخصص و حرفه‌ای ما می‌تواند شمارا بصورت پله‌ای از اولین قدم که همان طراحی وبساتتان تا قدم پایانی که بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است شمارا به رسیدن به فروش و درآمد بالا بصورت یک متخصص در حوزه فعالیتتان همراهی و کمک کنیم و در این مراحل قرار است تمامی الگوریتم‌ها و چارتبندی‌های مشاوره‌ای بصورت رایگان در اختیارتان قرار بدهیم.

adventures

چرا طراحی سایت در ارومیه برای کسب و کارها الزامی است؟

تکنلوژی و فناوری با رشد چشمگیری که داشتند نقششان را به خوبی در زندگی روزمره انسان ها روز به روز پرنگ تر کردن تا جایی که مردم دیگر گوشی و کالا دیجیتالشان را آنلاین سفارش میدهند یا برای رفتن پیش پزشک بصورت آنلاین نوبت میگیرن یا آنلاین غذای مورد علاقیشان را سفارش میدهند یا کتابی که مغازه به مغازه های شهرو میگشتن و نمیتونستن پیدا کنن را بصورت آنلاین به راحتی سفارش میدهند و همه اینها از طریق اینترنت و وب سایت های اینترنتی همه شان قابل انجام است که همین مثال ها نشان میدهد که طراحی وب سایت چه نقش تاثیر گذاری در زندگی و کسب و کار روزمره ما داشته است. دیگر بطوری شده که در این دو سه سال اخیر خیلی از فروشگاه های فیزیکی جمع شده اند و مردم همه به سمت فروشگاه آنلاین دارن پیش میرن همین کارهاست که بعث شده خیلی از کسب و کار های فیزیکی در حال جمع شدن است و کسب و کار فیزیکی روز به روز در حال کم رنگ تر شدن در جامعه میشود.
 

اینگونه که پیش میرود دیگر یواش یواش پیش بینی میشود که در سال های اخیر قرار است از بین رفتن کسب و کار های فیزیکی را مشاهده کنیم و بجای کسب و کار های فیزیکی قرار است همه کسب و کار ها بصورت آنلاین باشد ، چه بهتر که همه کسانی که صاحب کسب و کار های فیزیکی هستند این زنگ خطر را ببینند و هرچه سریع تر اقدام به تبدیل کردن کسب و کار فیزیکیشان به کسب و کار آنلاین باشد وگرنه در آینده نه چندان دور احتمال به ورشکسته شدن دارند

 

طراحی سایت خبری در ارومیه

معمولا اگر دقت کنید میبینید که مردم اخبار روز را از طریق رسانه ها نگاه و دنبال میکنند ، یکی از دلایل آن این است که این سایت ها و شبکه های اجتماعی زمانی که اخبار مهمی میاید همان لحظه به کاربران و مشترکین آن سایت یا شبکه اجتماعی با نوتیفیکیشن آن هارا مطلع میکند . اگر میخواهید وب سایت خبری بزنید باید اطلاعاتتان دسته بندی شده و بر گذینه فیلتر داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی به هر خبری که میخواهد برسد و آن را بخواند.

طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

بخاطر موقعیت مکانی که شهر ارومیه در استاد آذربایجان غربی دارن خیلی شرکت های زیادی در ارومیه فعالیت میکنند. به خوبی میدانیم که وقتی شخصی میخواهد در مورد شرکت شما اطلاعاتی به دستش بیاورد اولین کاری که میکند در مورد شرکت شما در فضای مجازی و گوگل سرچ میکند و رزومه های شمارا میبیند . خیلی بد است اگر شما در بین جستجو های آنها نباشید و حتی یک سایت زیبایی برای نشان دادن خدمات و محصولاتتان برای کاربران نداشته باشید. دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس میتواند برای شرکت شما یک سایتی بزند که به مرور زمان مقدار سود شما بیشتر از چیزی باشد که در نظرتان است. اگر بخواهند با برند تجاریتان یا در مورد خدمات و کالا هایتان با شما آشنا بشوند اول میایند در اینترنت دنبال شما میگردن.  یکی از نکات مثبتی داشتن سایت دارد این است که تمام مشتری های شرکت شما از تمام نقاط کشور یا خارج از کشور میتواند باشد و تمام اینا میتواند با هزینه خیلی کمتر از تبلیغات فیزیکی امکان پذیر باشد.

اگر شما هم مثل ما برای برند تجاریتان و برای خدماتی که برای کاربرانتان ارائه میدهید ارزش و اهمیت قائلید بهتر هست در اولین فرصت یا در سریع ترین زمان ممکن برای شرکت خودتان یک وبسایت در نظر بگیرید. چرا که معمولا کاربران یا مردم بیشتر به یک منبع معتبر مثل وبسایت اعتماد بیشتری دارند تا یک شبکه اجتماعی.

طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی در ارومیه

امروزه یکی از نیاز های ضروری ما همین وب سایت های پزشکی است. امروزه اکثر بیماران اطلاعتی که در مورد پزشکشان میخواهند داشته باشند را از اینترنت پیدا میکنند و حتی رزرو نوبت خود را از اینترنت میگیرند. پزشکان میتوانند با داشتن یک وب سایت قوی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در آنجا قرار دهند مثل حوزه تخصصیشان و آدرس مطب خود را نشان بدهند. همچنین میتوانند یک نوبت دهی را در سایت خود فعال کنند و برای پزشکان شهر ارومیه پیشنهاد میشود که برای معرفی خودشان ویدیو های آموزشی مفیدی را در وب سایت خودشان قرار بدهند که برای عموم مردم مفید باشد و پزشکان بهتر و حرفه ای تری را سریعتر بشناسند.

 
طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی در ارومیه

وب سایت های آموزشی مانند بقیه سایت ها اصول و قواعدی خاصی دارند که مربوط به خودشان است و با بقیه وب سایت ها کاملا متفاوت هستش. یکی از بهترین حالت ها برای وب سایت آموزشی این است که مطال و ویدئو های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار بدهیم و ایمیل و شماره موبایل مخاطبین را دریافت کنیم. 

 

در کنار این کار هم میتوانیم آموزش های پولی و دوره های آنلاین پولیتان را به مخاطبین خود نیز به فروش برسانید.

طراحی سایت مشاغل و آگهی در ارومیه

 یکی از سایت هایی که کاربرد خیلی زیادی دارند سایت های مشاغل و آگهی است. اگر نمونه ای بخواهیم بزاریم همین سایت دیوار و شیپور نمونه ای برای این سایت ها است. سایت های مشاغل لیستی دارد که مشاغل را به ترتیب طبقه بندی کرده است که کاربر میتواند مطابق با نیاز خود مشاغل یا آگهی را پیدا کند یا حتی محصول خود را در آن بفروشد. که این خودش راه راحتی برای کسب در آمد در سایت های مشاغل و آگهی است . خوشبختانه این دو سایت در ارومیه فعالیت قوی دارند و هنوز جای فعالیت دارند و میتوان از این سایت ها به درآمد جزئی رسید . آگر سایت مشاغل و آگهی میخواهید بسازید تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس آماده برای خدمت به شما همشهریان عزیز است.

 
طراحی سایت

یک وب سایت حرفه ای در اسپرلوس چگونه است ؟

در کنار به چند مورد از مهم ترین آپشن هایی که یک سایت حرفه ای متواند داشته باشد اشره کردیم ، البته مورد های دیگری هم وجود دارد ولی این 4 مورد جزو مهم ترین مورد ها است که مورد های حیاتی برای هر یک وب سایت میتواند باشد، اگر در حین طراحی وب سایت به این مورد ها توجه نشود میتوانیم با اطمینان کامل بگوییم که این سایت قرار است با شکست مواجه بشود. دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس میتواند همه این مواردی را که ذکر کردیم بصورت کاملا حرفه ای در طراحی وب سایت کسب و کار شما رعایت کرده و به نحو احسنت و به بهترین راه این مورد هارا پیاده سازی بکنیم.

 

سرعت لود بالا سایت

یکی از مهم ترین مورد هایی که باید دارای آن باشیم ، داشتن سرعت لود اولیه سایت است ، چونکه طبق آمار رسمی که در سایت های معتبر نوشته شده است گر لود شدن یک وب سایت بیشتر از مدت زمان 3 ثانیه زمان بگیرد کاربری که وارد آن سایت شده اقدام به ترک سایت شما خواهند کرد و این اتفاق باعث میشود تا نرخ پرش سایتتان بالا برود که این به ضرر سئو سایتتان است. بنابر این اگر میخواهید این اتفاق ها برایتان اتفاق نیوفتد باید در هنگام طراحی وب سایتتان تمامی عواملی که باعث میشود تا سرعت وب سایتتان کاهش بیابد را شناسایی کنید و آن هارا رفع کنید تا حجم ترافیک زیادی که در ورودی به سایت دارد را از دست ندیم. اسپرلوس با طراحی سایت هایی با سرعت خیلی بالا در ارومیه همیشه آماده خدمت کردن به همشهریان گرامی و عزیزی مثل شما میباشد .
 
طراحی سایت 2

ریسپانسیو بودن قالب سایت

اگر به سایت های آماربندی نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که نزدیک به یا حتی بالای 60% از کسانی که وب سایت هارا مشاهده میکنند از طریق موبایل نگاه میکنند و همین موضوع باعث میشود تا ارزش و اهمیت قالب سایت ها بالا برود چون قالب سایت برای دسکتاپ و موبایل فرث میکند. مثلا وقتی کاربری با موبایل یا تبلت یا یک مانیتور کوچیک وارد سایتتان میشود نباید قالب سایت بصورت ثابت باشد یا بصورت یک مدل طراحی شود چون در این صورت برای کاربران امکان نمایش اصولی و بهینه نیست و نمیتوانند در ریزولیشن های مختلف یا همان اندازه های مختلف نمیتوانند سایت شمارا مشاهده کنند ، همین اتفاق باعث میشود تا کاربر حوصله اش سر برود و سایت شمارا ترک کند و نرخ پرش شمارا افزایش بدهد که این اتفاق بدی است . بخاطر همین قالبی که برای وب سایتتان دارید باید بصورت واکنش گرا طراحی شود که در همه ریزولیشن ها قابل پخش باشد و به درستی سایت را بالا بیاورد. شرکت دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس با طراحی قالب های ریسپانسیو برای وب سایت شما در ارومیه همیشه آماده برای خدمت رسانی برای همشهری های عزیز مثل شما میباشد.
 
world design

برای سئو بهینه باشد

هزاران سایت روزانه در سراسر دنیا و وب فارسی راه اندازی میشوند و در بستری بنام اینترنت قابل دسترس هست ولی در بین سایت هایی تجاری ، کسب و کاری چند درصد از سهم فروش و درآمد زایی برای آن ها است؟ خیلی ها مثل هم فکر میکنند که اگر یک سایت فروشگاهی طراحی کنند از همون دقیقه قرار است بصورت میلیونی بفروشند و به درآمد برسند! ولی متاسفانه اینگونه نیست ، فقط از بین همه سایت هایی که درباره یک حوزه کاری هستند فقط 10 تا از آنها در صفحه اول گوگل میتوانند باشند و فقط 3 تا از آنها میتوانند رتبه 1 تا 3 را داشته باشند. به بهینه سازی کردن وب سایتتان برای گوگل ، با استفاده کردن از کلمات کلیدیه مرتبط به حوزه کسب و کاریتان ، که این عمل باعث میشود تا شما در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرید سئو گفته میشود.

قلب تپنده هر کسب و کاری سئو آن سایت می باشد که سئو به فکر فروش بالا در اینترنت است . تیم اسپرلوس ما با سئو سایت قوی در ارومیه باعث شده تا کسب و کار های ارومیه رشد بزرگی در این حوزه داشته باشند. برای طراحی یک سایت با روش های اصولی مولفه های زیادی وجود دارد که بقیه کار مربوط به طراح سایت است که هرچقدر طراح سایت شما حرفه ای باشد و این اصول را رعایت کند سایت قوی خواهد داشت ، که در هر دو حوزه تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس همه وظایف خودش را در ای حوزه میداند و هدف ما برای رشد کسب و کار شما است که همه این اصول هارا در طراحی سایت و سئو سایت رعایت میکند.

 
سئو سایت

تجربه کاربری بهتر یا همان UX

یکی از مهم ترین مواردی که وقتی کاربران وارد وب سایت شما میشوند و با آن مورد سرو کله میزنن و در صورت رعایت شدن آن مورد تعامل بهتری با سایتی شما قرار است برقرار کنند تحربه کاربری یا همان UXمی باشد، که نکته عکس این مبحث هم صدق میکند یعنی این که در صورت رعایت نکردن تجربه کاربری خوب ، کاربران نمیتوانند تعامل بهتری با وب سایت برقرار کنن و در اثر اتفاق این موضوع قرار است سایت را ترک کنند . UX یا همان تجربه کاربری دقیقا به نکاتی اشاره میکند که وقتی کاربر وارد سایت میشود بتواند به راحتی به چیزی که میخواد دسترسی پیدا کند یعنی هرچیزی جای خودش باشد و از یک اصول استاندارد پیروی کند برای مثال میتوانیم دکمه لاگین و ثبت نام و به کار ببریم که این دکمه مثل بقیه سایت ها باید در هدر وب سایت بوده، نه اینکه کاربر یک ساعت در جاهای مختلف سایت دنبال این دکمه باشد. دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس با طراحی تحربه کاربری خوب در ارومیه همیشه آماده برای خدمت رسانی برای شما همشهری های عزیز و گرامی هست .

طراحی سایت

2 نکته مهم برای انتخاب طراح وبسایت در ارومیه

  1. برسی کردن چند آژانس طراحی وب سایت خوب
  2. زمان پاسخ دهی آژانس ،ارائه،وضوح

برسی کردن چند آژانس طراحی وب سایت خوب

معمولا وقتی مشتری به صورت تلفنی به یک آژانسی زنگ میزند تا در مورد کارشان از آنها سوال بپرس ، آژانس طراحی وب سایت  بگونه ای از کارشان برای مشتری میگوید که مشتری وسوسه میشود و میخواهد با آژانس کار کند که یهو میبیند که بدون اینکه بداند با آن آژانس در حال همکاری است ، که ما پیشنهاد میکنیم بهتون قبل انتخاب آژانس طراحی وبسایتتان اول از همه با چند آژانس هماهنگ بشوید و حرف بزنید و در مورد کارشان از آنها پرس و جو کنید و نمونه کار هایشان را ببیند.

در کنار پرس و جو کردن چند مورد هم در مورد آژانس ها مهم است که پایین ذکر کرده ایم

زمان پاسخ دهی آژانس ،ارائه،وضوح

یکی از این موارد مدت زمان پاسخ دهی است ، یکی از نکته های مفید دریافت چندین پیشنهاد از چند آژانس این است که شما خواهید فهمید که آژانس در چه بازه زمانی قرار است کاری که شما از آنها میخوایید را به شما تحویل بدهد و در کل مراحل فروش چقدر زمان میخواهد صرف کند.آژانس های خوب میدونند که با چه افرادی مشتاق به کار کردن هستند، پس بنابر این جواب سریع گرفتن از سمت آنها یک نشانه خیلی خوبی است که این نشان میدهد که قرار است یک شروع خوبی داشته باشید.

ارائه: وقتی شما با چند آژانس صحبت میکنید همین باعث میشود انتظارات شما بالا برود و افق دید شما در مورد خدمات اضافی و رویکرد کار گستشر یابد که شاید شما حتی به آن نکات فکر هم نکرده بودید، اما اگر شما فقط یک آژانس تماس بگیرید و صحبت کنید انتظارات شما و توقع های شما خیلی کم است و افق دیدتان خیلی کم است.

وضوح: در دنیای کاری هیچ چیز بدتر از آن نیست که برای کار شما یک پیشنهادی بدهند با قیمت خیلی زیاد و کاری با خدمات خیلی کم به شما تحویل بدهند.

البته آژانس های خوب و حرفه ای این کار را نمیکنند چون میدانند که باید جانب دو طرف را بگیرند.

طراحی وب سایت های اختصاصی و سایت های وردپرسی در ارومیه

 اگر وب سایتتی که میخواهید با امکانات وردپرس قابل برطرف است پیشنهاد میکنیم براتون که همان از همان وردپرس استفاده کنید. افزودن بعضی امکانات و مدریت کردن سایتتان با وردپرس خیلی راحت تر است تا وب سایت های اختصاصی و هزینه کمتری نسبت به سایت اختصاصی دارد. و اگر در عکس این شرایط یعنی امکاناتی که از یک سایت میخواهید با وردپرس قرار نیست برطرف بشود پس به شما پیشنهاد میشود تا وب سایت اختصصاصیی که مطابق با نیاز ها و امکاناتی که میخواهید باید برای شما طراحی بشود. برای این کار نسبت به وردپرس باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و زمان بیشتری نیاز برای طراحی این سایت لازم است تا وردپرس. جای نگرانی اصلا وجود ندارن هر وب سایت که شما میخواهید تیم مجلل اسپرلوس میتواند با دقت فراوان و ظرافت زیادی طراحی و سئو سایت شما را به عهده بگیرد و در حد شرکت های با کیفیت جهانی برای شما پیاده سازی بکند و از همه مهم تر دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس دارای پشتیبانی 100% وب سایت های کسب و کار شمارا انجام خواهد داد

 
طراحی سایت

طراحی وب سایت با وردپرس در ارومیه

یکی از چالش برانگیز ترین سوال هایی که در ذهن همه موجود است این است که آیا وردپرس بد است؟

خیر وردپرس یک سیستم متن باز و یک سیستم مدریت محتوای رایگان است و در بیشتر موارد معمولا به شما پیشنهاد میشود تا از این سیستم در کنار یک قالب اختصاصی استفاده شود. متاسفانه دربرسی اخیر وب سایت هایی که در ارومیه طراحی شده ، با استفاده از وردپرس فهمیدیم که تقریبا اکثر این وب سایت ها با استفاده از قالب های آماده خیلی ضعیف و دارای باگ های شدید هستند. متاسفانه امروزه در در خیلی از شهر های ایران طراحان وب سایت ها قالب های آمده را بدون هیچ تغییر و بهینه سازی به مشتری های خودشان ارائه میدهند. بهترین راهی که میتونیم براتون پیشنهاد کنیم این است که اگر حتی میخواهید از قالب های آماده وردپرس استفاده کنید تا هزنیه کمتری خرج کنید سعی کنید پرس و جو کنید از یه متخصص واقعی استفاده کنید.

 

طراحی سایت اختصاصی در ارومیه

که امکانات خاصی داشته باشد و تا بحال شاید محدود وب سایت باشد که در آن این امکانات خاص را دیده باشید و از یک طرف هم نمیشود با این سیستم های مدیریت محتوا از قبیل وردپرس آنهارا طراحی کرد و یکی از مشکلات دیگری که دارد این است که توسعه و تغییرات فراوانی در چارچوپ پروژه و سایتتان منتظر شما است ، در این شرایط بهترین گزینه برای شما طراحی سایت اختصاصی است که به صورت شدیدا حرفه ای و تخصصی ویژه حوزه ای که کسب و کار دارید از 0 تا 100 برنامه نویسی و طراحی میکنیم.

مشکلات طراحی وب سایت در ارومیه

با اکثر مدیرانی که کسب و کار های بزرگی در ارومیه دارند حرف میزنیم از نداشتن درآمد کافی از سایت فروشگاهی خودشان میگویند ، حالا ما قرار است بخش کوتاهی از این مشکلات را که برخی از طراحان سایت رعایت نمیکنند را برای شما شرح بدهیم. اولین مورد این است که هیچکس بطور تخصصی به حوزه کسب و کار خود نگاه نمیکند. یکی از مورد هایی که خیلی بهش توجه کردیم این بود که اصلا سایت خودشان را بهینه سازی برای موتور های جستجو نمیکنند. سومین مورد این است که به موقع هاست را تمدید نمیکنند. از قالب هایی استفاده میکنند که آمادست ولی غیر بهینه است . در حوزه کسب و کاری که آنلاین کار میکنند اصلا هزینه نمیکنند مثل رپرتاژ کردن آگهی یکی از مشکلات بزرگی که دارند این است که در این حوزه استراتژیک مناسبی ندارند. و مورد آخر و اصلی این است که اصلا اعتقادی به پرسود بودن کسب و کار اینترنتی ندارند.

طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی در ارومیه

یکی از دغدغه برنگیز ترین سوال هایی که توی ذهنمان هست این است که آیا با وجود سایت های خیلی معتبر و بزرگی مثل دیجی کالا آیا میتوانی در حوزه فروشندگی آنلاین بکنیم ؟ البته که بله میتوانید خیلی از اشخاصی که با ما کار کرده اند بعد از اینکه فروشگاه اینترنتیشان را طراحی کردیم ، بعد از دیدن نتایج حاصل حتی اقدام کردن تا فروشگاه هایی که بصورت حضوری محصولاتشان را به فروش میرساندن را ببندن تا هزینه های کمتری را برای فروشگاه های حضوریشان خرج کنند.
برای طراحی وب سایت فروشگاهی اینترنتی تخصص بیشتری نسبت به وب سایت شرکتی یا معرفی کردن خدمات یک شرکت میخواهد.همچنین فروشگاه های اینترنتی نیاز به تهیۀ بستر هایی مثل نماد الکترونیک ، سامانه های پیامکی یا ایمیلی و همچنین باید قابلیت پرداخت الکترونیک یا آنلاین و … داشته باشد تا همه بتوانند به راحتی از این بستر استفاده کنند.

مراحلی که برای وب سایت در ارومیه توسط اسپرلوس طراحی میشود

  1. مستند نویسی کردن ، دیباگ ، آموزش دادن ، پشتیبانی ، برنامه نویسی و در آخر طراحی گرافیکی است .
  2. شرکت دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس در اوایل طراحی سایت طی جلساتی که به صورت حضوری برگزار میشود و با صحبت کردن با افرادی که به صورت کامل بر روی این پروژه مستقیما درگیر هستند و در قدم اول یک تحلیل کلی از سایت و کسب و کاری که دارید و مشکلاتی و نیاز هایی که شما در این کسب و کار دارید ، تدوین کردن و مستند سازی کردن.
  3. بعد از این مراحل در قدم دوم قالب و گرافیک وب سایتتان را طراحی کرده و به کارفرما میفرستیم تا تایید بشود و پرسنل های دیگر با درگیر شدن با پروژه تست و دیباگ کردن پروژه را شروع کرده و در این مرحله های نهایی هر تست و خطایی که پروژه دارد قرار است رفع بشود.
  4. در  آخر آموزش کامل مدیریت سایت را در اختیاز کارفرما قرار میدهیم و در قدم نهایی وارد آخرین فاز یعنی پشتیبانی شده که به صورت کاملا رایگان قرار است شمارا پشتیبانی کنیم.
  5. اگر بخواهند با برند تجاریتان یا در مورد خدمات و کالا هایتان با شما آشنا بشوند اول میایند در اینترنت دنبال شما میگردن.  یکی از نکات مثبتی داشتن سایت دارد این است که تمام مشتری های شرکت شما از تمام نقاط کشور یا خارج از کشور میتواند باشد و تمام اینا میتواند با هزینه خیلی کمتر از تبلیغات فیزیکی امکان پذیر باشد.
  6. اگر شما هم مثل ما برای برند تجاریتان و برای خدماتی که برای کاربرانتان ارائه میدهید ارزش و اهمیت قائلید بهتر هست در اولین فرصت یا در سریع ترین زمان ممکن برای شرکت خودتان یک وبسایت در نظر بگیرید. چرا که معمولا کاربران یا مردم بیشتر به یک منبع معتبر مثل وبسایت اعتماد بیشتری دارند تا یک شبکه اجتماعی.

زبان ها و تکنولوژی های استفاده شده برای طراحی سایت در ارومیه توسط دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس

آیا برایتان مهم است که اصلا وب سایتتان با چه زبان برنامه نویسی طراحی شده است ؟ خیلی از شرکت ها اقدام به استفاده از زبان های برنامه نویسی خیلی حرفه ای و قوی میکنند اما متاسفانه به دلیل رعایت نکردن اصول و قوانین استاندارد برای طراحی وب سایت نتیجه خوبی نمیتوانند بگیرند ، بخاطر همین همیشه اینگونه نیست که چون یک سایت با زبان برنامه نویسی قوی نوشته شده سایت قرار است بدون نقص و بدون هیچ مشکلی قرار است اجرا بشود اما نکته اصلی این است که مهم تر از زبان برنامه نویسی ، تیم برنامه نویسی است که سایت را قرار است طراحی بکنند اگر حتی از هر زبانی برای طراحی سایت استفاده هم بکنند و تمام نکات استاندارد سایت و اصول در طراحی وب سایت رعایت بشود قرار است به بهترین نتیجه برسید.

تیم دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس یک تیم مجلل برنامه نویسی خبره و حرفه ای دارد که توانایی طراحی تمامی وب سایت هارا دارد جدا از این مسئله که چه زبانی و چه تکنلوژی برای طراحی این وب سایت استفاده کرده اند ، به بهترین شکل ، به بهینه ترین حالت ممکن و کاملا استاندارد و اصولی قرار است طراحی کنند تا وب سایت شما در فضاهای اجتماعی و فضای اینترنت بهترین نتیجه را بگیرند.

تیم برنامه نویسی بک اند اسپرلوس در ارومیه شامل زبان های زیر است :

و همچنان در بخش فرانت اند از تکنلوژی های زیر استفاده میکنیم :

و همچنین از سیستم های مدیرت محتوای زیر استفاده میکنند :

قیمت طراحی سایت در ارومیه ، تعرفه های طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در ارومیه مثل همه طراحی وب سایت ها جزو موارد مهم میباشد. قیمت این مورد بسته به نوع طراحی که برای سایت انجام میشود ، قیمت و هزینه تمام شده آن هم قرار است متفاوت باشد. در زیر قرار است از برخی از موارد مهم و تاثیر گذار در تعیین کردن قیمت و تعرفه های طراحی وب سایت را برایتان بازگو بکنیم :

 

توضیحات تکمیلی

طراحی سایت اختصاصی در اسپرلوس

برای سایت اختصاصی از 0 تا 100 کد نویسی اختصاصی باید انجام بشود برای همین طبیعتا زمان بیشتری برای برنامه نویسی میخواهد که همین کار باعث میشود تا قیمت وب سایت افزایش یابد از طرفی هم پروژه های با وسعت و بزرگ با حجم کاری خیلی بالا معمولا به صورت تیمی و گروهی کار میشود یعنی مثلا روی یک پروژه چند نفر در حال کار کردن هستن به مدت زمان مثلا چندین ماه بنابر این قیمت تمام شده ای چنین پروژه های بزرگی در تناسب با مدت زمان و تعداد افرادی که در این مدت کار کرده اند حساب میشوند.

طراحی سایت وردپرسی در اسپرلوس

اگر وب سایت وردپرسی بخواهید ، وب سایت های طراحی شده با وردپرس بخاطر آماده بودن هسته آن ها مدت زمان طراحی خیلی کمی نسبت به اختصاصی دارد و از طرفی دیگر هم کمترین نیروی انسانی مشغول کار کردن هستن برای اینطور پروژه هایی ، بخاطر همین هم هزینه و قیمت تمام شده این وب سایت ها بسیار پایین تر از نوع وب سایت های اختصاصی خواهد بود .

طراحی قالب اختصاصی برای سایت در اسپرلوس

قالب های اختصاصی یکی از دلایلی هستند باعث میشوند تا قیمت طراحی سایت افزایش یابد، اگر شما برای وب سایت کسب و کارتان که میخواهید طراحی کنید یک قالب منحصر به فرد و اختصاصی میخواهید داشته باشدی با توجه به پیچیدگی که طراحی قالب دارد هزینه آن به پروژه قرار است اضافه بشود.

امکانات خاص و تخصصی در اسپرلوس

یک سری از امکانات هستن که بصورت عمومی هستن و در اکثر وب سایت ها معمولا وجود دارند مثل وبلاگ در یک سایتی شرکتی ، مثل مثلا خرید در یک فروشگاه اینترنتی و مثال هایی مثل آنها ، معمولا برای این نوع امکانات هزینه ای جداگانه یا هزینه اضافی در نظر گرفته نمیشود ولی یکسری از این امکانات وجود داند که بصورت خاص و تخصصی  هستند و کمتر در سایت های دیگری دیده میشوند برای پیاده سازی کردن اینطور امکاناتی معمولا هزینه ای جداگانه و اضافی در نظر گرفته میشود.

بهترین پشتیبانی سایت در ارومیه توسط اسپرلوس

پشتیبانی وب سایت ها بنظرتون چقدر مهم است ؟ پشتیبانی وب سایت ها به حدی مهم است که در دنیای همه حرفه ای ها طراحی سایت را همیشه 20% محاسبه میکنند و 80% باقی را هم پشتیبانی آنها ، یعنی بستر سایت را که 20% فقط طراحی سایت کسب و کار محسوب میشود ، ولی بخش عمده ای از آن که مهم است آن پشتیبانی سایت ها می باشد ، حالا یک پشتیبانی خوب از وب سایت کسب و کاریتان را فقط شرکتی مثل اسپرلوس میتواند بر بیاید که لازم به یک تیم قوی و حرفه ای برای این لازم است که از همه مهم تر متعهدی داشته باشد که در اسرع وقت به مشکلات احتمالیی که در آینده امکان دارد بیوفتد برای شما رسیدگی و آنهارا رفع کند.
مثلا میتوانید فرض کنید که با یک مشکلی مواجه شدید ، مثلا شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستین و مشتری هایتان هیع با شما تماس میگیرن و گله میکنند که سایت خراب است و نمیتوان خرید اینترنتی کرد، در این هنگام که وب سایت شما با شمکل به وجه آمده است انتظار دارید که سایتتان در کمترین زمانی که وجود دارد این مشکل حل بشود و مشتری ها بتوانند راحت خریدشان را بکنند و از خرید کردن منصرف نشوند، اینجاست یک تیم پشتیبانی مشخص میشود که چه نقش مهمی دارند و در اسرع وقت قرار است مشکلات سایتتان را تحلیل و بررسی کرده و بعد آنرا حل کنند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس با تیم مجلل و قوی که در قسمت پشتیبانی دارد آماده خدمت کردن به همشهری هایی مثل شما هستن.

نکات مهمی که باید در مورد طراحی سایت بدانید:

در این قسمت قصد داریم شما و افرادی که در این حوزه تخصص دارن را با نکاتی آشنا کنیم ، تا بتوانید سایت که خودتان میخواهید بصورت حرفه ای پیاده سازی کنید و از آن استفاده کنید. در دنیای امروزی با پیشرفت قوی حوزه های تجارت و گسترش آن ها در سرتاسر دنیا ، دیگر افراد میدانند که داشتن یک سایت شخصی یا شرکتی چقدر اهمیت داره و بخاطر همین دلیل در ابتدا برای شروع کسب و کار آنلاین حرفه ایشان اول به دنبال طراحی سایت در زمینه کاریشان میروند. انجام این کار بسیار خیلی عالی و حرفه ای است ، زیرا داشتن وب سایت مخصوصا با یک سئوی قوی اینقدر مهم است که همه افراد سرشناس ، سلبریتی ها یا صاحبان شغل بزرگ و کوچیک یا … داشتن حدعقل یک وبسایت را ضروری و الزامی میدانند. اما یکی از نکات مهمی که بسیار مورد توجه قرار میگیرد این است فقط داشتن وب سایت کفای نیست چون باعث رشد و بهبود و ارتقاع کسب و کار نمیتواند بشود ، اما همین افزایش بازدید ها خودشان معرف حرفه ای سایت میتوانند باشند زیرا این نشان میدهد که کیفیت طراحی سایت چقدر بالا بوده و طراح آن سایت چقدر خوب تمامی موارد مورد نظر را انجام داده است . پس اگر میخواهید یک وب سایت خیلی حرفه ای داشته باشید ، توصیه ما این است که از خدمات دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس استفاده کنید.

سعی میکنیم تا در مطالب زیر نکات کلیدی را به شما بگوییم تا در طراحی سایت آنهارا رعایت کنید و یا اگر در یک شرکتی مشغول به طراحی سایت هستید برای مشتریان خود این نکات را رعایت کنید و برای آنها یک سایت خیلی خوبی را پیاده سازی کنید و رضاییت آنهارا در این زمینه حاصل نمایید.

چرا برای طراحی یک سایت اینقدر ارزش زیادی قائلیم ؟

پاسخ دادن به سوالاتی که در این زمینه یا همون طراحی سایت مطرح میشود ، برای گروه طراح بسیار حساس و مهم است زیرا طراح یک وب سایت اینترنتی و پاسخ دادن درست به مشکلات و برطرف کردن ابهامات به عهده کسی نیست جز گروه سازنده و طراح . با این جواب و سوال هاست که مشتری صداقت گروه را در گفتار و عمل این تیم آشنا میشود و زمانی که میتوان اطمینان کامل به حرف و عمل گروه کرد آنگاه است که میتوان با افتخار و اعتماد کامل سفارش داد، پس باید اعتماد آنهارا جذب کنیم تا بتوانیم سفارش را با خیال راحت و رضایت کامل بگیریم. برای شناختن گروهی که به آنها سفارش میدهید یا همان گروه طراحی سایت ها کافیست به قسمت نمونه کار های آن ها یا همان رزومه آنهارا چک کنیم و آنهارا با دقت کامل ملاحظه کنیم ، مطمئنا شما با یک نگاه میتوانید قدرت توانمندی های شرکت مورد نظر را بسنجید . همچنان شما میتوانید با دیدن رزومه کاری ما تشخیص بدهید که چقدر ارزش و وقت برای پروژه هایی که میگریم میدهیم. همچنان شما میتوانید تا مراحل کار روی پروژه خود را تا اتمام و نهایی شدن به صورت یک زمان بندی زیبا از مسئول مرتبط در شرکتمان پیگیر بشوید

سایت ها چگونه باهم سنجیده و مقایسه میشوند؟

مواردی که در مقایسه سایت های اینترنتی مورد توجه قرار میگیرد میتواند از دیدگاه هر کس متفاوت باشد مثلا گوگل که به رتبه بندی سایت ها مشغول هست یا طراحان حرفه ای یا مثلا یک شخصی که در گوگل در حال سرچ کردن یک موضوع است میتواند دیدگاه ها متفاوت باشد.

ولی قرار است ما ملاک هایی را برای شما بگیم که دیدگاه های اکثر آنها را نیز مورد توجه قرار بدهد.

مقدار اهمیت UI و UX در طراحی یک سایت حرفه ای

دو تا از ویژگی های مهم در طراحی سایت های حرفه ای که به صورت خیلی مخصوص به آنها نگاه میکنند و توجه میکنند ، UI و UX  سایت ها است. UI همان User Interface Design  و UX  همان مخفف  User Experience Design  است.

در واقع UI  همان تمامی فعالیت هایی است که ما طراحان وب روی ظاهر وب سایت انجام میدهیم . معمولا کدنویسی هارا در قسمت Frontend  و هرچیزی که شما در ظاهر یک سایت میبینید همه آنها مربوط به Ui  سایت است . هرچقدر شما بیشتر روی نوشتن کد های تاثیرگذار و حرفه ای تلاش بکنید در این زمینه، کاربران لذت بیشتری از سایت شما خواهند گرفت. به طور خلاصه تمام کار هایی که میکنیم تا یک سایت را زیبا بکنیم از جمله اینیمشن و عناصر و ترکیب رنگ ها و … همه این موارد موجود مربوط به مبحث Ui  است و آن هارا پوشش میدهد.

کدنویسی هایی که در پشت یا همان Backend کار میشود همه این موارد به UX مربوط است . این کار ها از جمله میتواند مربوط به یک سری دستور هایی مثل ورودو و خروج حساب کاربریتون در سایت ، ثبت نام کردن در سایت و جستجو کردن محصولات و … باشد که نکات کلیدی سایت ها هستن. در واقعا میزان بازخورد یک سایت را مبحث UX  مشخص میکند که چقدر یکی از بخش های یک سایت بازدید میخورد و نظرات کاربران در مورد دسترسی داشتن به آن بخش چیست؟

افزایش سرعت لود سایت

یکی از نکات مهم و خیلی قابل توجه که کاربران خیلی به آن توجه میکنند همان سرعت لود است . انتخاب یک هاست مناسب باعث به دست آمدن سرعت بالا میشود. بعد از اینکه شما یک هاست و یک دامنه خوب انتخاب کردید حالا نوبت به نوع طراحی و برنامه نویسی می رسد. اشخاصی که کارشان طراحی سایت است این نکته را باید در الویت قرار بدهند چون خیلی مهم است. در طراحی سایت وردپرس لود کردن صفحه ، سرعت به قدری مهم است که وقتی کاربر وارد میشود وقت زیادی منتظر برای لود شدن صفحه نمیگذارد و به راحتی از صفحه در میاید و پیش به سوی سایت دیگری میرود.

چند نکات ریز هست که در پایین به آنها قرار است اشاره کنیم که باعث میشود سرعت لود شدن شما بالا برود

هرچقدر میتوانید از کد های Java و CSS در هنگام طراحی سایت کمتر استفاده کنید.

حتی اگر از کد های جاوا در حین طراحی سایت استفاده میکنید سعی کنید حداعقل کد هارا در آخر صفحه های سایت استفاده کنید تا سایت شما سنگین نشود و سرعت لود کردن صفحتان را کمتر پایین بیاورد. اگر میخواهید سایتتان دیر لود نشود پس از ساختن چندتا فایل CSS برای بخش های مختلف سایت جلوگیری کنید چون باعث دیر لود شدن شدید میشود.

در هنگام طراحی سایت به اندازه از مولتی مدیا استفاده کنید.

اگر از مولتی مدیا در سایتتان استفاده میکنید بهتان توصیه می شود تا از سایتی دیگر لینک دهید سعی کنید از هاست خودتان استفاده کنید تا آن مدیا اجرا شود و یا از برنامه های موجو جهت کم کردن حجم آن مولتی مدیا استفاده کنید .

بالا بردن امنیت سایت:

یکی از ویژگی هایی که یک طراح سایت حرفه ای و کارپسند باید داشته باشد این است که نکاتی را رعایت کند تا باعث بالا بردن امنیت یک سایت میشود که این کار باعث میشود هکر ها و کاربرانی که قصدشان اذیت کردن است به راحتی به منابع و رمز های عبور دستشان نرسد و اینم در نظر بگیرید اگر نتوانید یک سایت با امنیت کافی داشته باشید کاربران و مشتری ها نمیتوانند برای خرید کردن و برآورد کردن نیاز هایشان به سایت شما مراجعه کنند پس این یعنی تمام زحمات شما به فنا میرود.

طراحی سفارشی و یکتای سایت در ارومیه

با رعایت مفاهیم مربوط به UX ، UI شما میتوانید برای هر مشتری یا هر شرکتی که میخواهید ایده ای نو بدهید و طراحی سایت خیلی متفاوت و منحصرد به فرد تری بدهید و برای خودتان هم رزومه متفاوت تری درست کنید تا مشتریان برای دیدن رزومه کاریتان به صفحه تان بیایند تا با بازدید کردن آن بخش از سایتتان از طراحی سایت شما بفهمن که چقدر فردی حرفه ای در کارتان هستید تا طراحی سایت خودشان را به شما بسپرند .

آیا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ارومیه به درآمد میرسیم ؟

یکی از مزایای خوب داشتن کسب و کار اینترنتی این است که شما خوشبختانه وابسته به هیچ موقعیت جغرافیایی خاصی نیستیم . ما در این مدت زمان وب سایت هایی طراحی کرده ایم که تیم آن اکیپ در سمت مرز های آذربایجان غربی است و صاحب یک فروش عالی هستند در حد بالای چند صد میلیون در ماه هستند. پس به کسب و کار آنلاین امیدوار باشید و شما هم میتوانید کسب کارتان را از طریح وب سایت های اینترنتی به تمام ایران و دیگر کشور های همسایه و غیر همسایه معرفی کنید و از پتانسیل فضای مجازی به نفع خودتان استفاده بکنید.

اگر میخواهید یک کسب و کار اینترنتی خوبی داشته باشید به تیم فنی با تجربه ما بسپارید. چیزایی که یک تیم برای موفق کردن شما نیاز دارن داشته باشند ، پشتوانه قوی تیم و مشاوری قدرتمند و دلسوز است . تیم قوی ما در کنار شما خواهد بود . طراحی سایتتان در ارومیه را به اسپرلوس بسپارید.

اگر با تیم با تجربه و حرفه ای ما در این حوزه کار بکنید تیم ما همه اصول ها و معیار های مهم را نسبت به بقیه شرکت ها بیشتر رعایت میکنند که خود این یک نکته مثبت است. باید روی این مسئله حساس باشید زیرا هر وب سایتی که این اصول و معیار هارا رعایت نکند و نداشته باشد شانسی برای دیده شدن در رتبه های برتر در اینترنت را از دست خواهد داد. هرچند تیم دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس متخصص در حوزه طراحی سایت و سئو سایت در ارومیه است که سایت شمارا قرار است در رتبه های بالاتر بنشاند.

یک سایت را چطور موفق جلوه بدهیم؟

اگر میخواهید سایتتان را موفق جلوه بدهید و سر زبان ها بی افتد که سایت شما امکانات و قابلیت های خیلی خوبی را برای کاربران ارائه میدهد باید هرچه میتوانید طراحی سایتتان را خیلی خوب و به نحوه احسنت انجام بدهید که کاربران بتوانند به صورت خیلی آسان تر به نیازمندی های خود برسند ، همین کار ها باعث میشود تا سایت شما خیلی موفق دیده بشود و کاربران سایت شما را ترجیح بدهند تا سایت های دیگر را ، با این کار هاست که میتوانید بازخورد خوب و بهتری را بگیرید.

چگونه از سئو در طراحی سایت استفاده بهینه کنیم؟

اول از همه اگر میخواهید اطلاعات کافی در مورد سئو داشته باشید بر روی سئو کلیک کنید . خیلی موارد هست که با رعایت آن میتوانید رتبه بندی سایتتان را در گوگل بالا ببرید ، همین ها است که باعث میشود سئو سایت خیلی اهمیت پیدا می کند. همین خوب بودن سئو سایت باعث میشود که طراحی سایت خیلی حرفه ای جلوه دیده میشود و با اطمینان کامل میتوان گفت که همین این عامل باعث میشود تا بقیه عامل ها هم تحت پوشش قرار بگیرد.  حتی بعضی سایت ها هستن که فقط یک محصول را معرفی میکنند و صفحه اول گوگل را به سایت خودشون اختصاص میدهند و از این موقعیت هرچقدر که امکانش است استفاده میکنند مخصوصا در عرصه های کسب و کار تجاری و …

طرحی سایت ارزان در ارومیه

با توجه به وضعیت اقتصادی حال کسب و کار مردم و همچنین خود مردم پاراتمتر قیمت ها در تک به تک اصناف ها مخصوصا در طراحی سایت یک پارامتر مهم تلقی میشود. البته در آن طرف ماجرا هم شرکت ها با دادن قیمت های نجومی به بازار باعث میشوند تا بازار این کار آشفته بشود تا بتوانند با بهانه های مختلف قیمت طراحی سایت را بالا ببرند . در این شرایط باید شدیدا مراقب بود که وقتی چنین افرادی در تلاش بر فریب دادن ما هستن حیله آنهارا نخوریم. باید از قیمت های بازار طراحی سایت یک شناخت کامل داشته باشیم و بررسی های دقیق ترین در پیدا کردن بهترین قیمت همراه با بهترین کیفیت بکنیم. همیشه فکر میکنند که گران ترین قیمت دارای بهترین کیفیت است اما اینطور نیست ، باید با دقت های دقیق و بررسی ها بهترین قیمت را با بهترین کیفیت پیدا کرده . آژانس ما یعنی دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس با رعایت کردن تمام اصول و قوانین باعث به حاصل امدن یک کیفیت خوب ، با بهترین قیمت بدون هیچ تلاشی برای بالا بردن قیمت طراحی سایتتان آماده خدمت کردن به شما مردم عزیز ارومیه هست.

مشاوره طراحی وب سایت در ارومیه

امروزه با پیشرفت قوی تکنلوژی و روی آوردن افراد به سمت اینترنت ، همه به دنبال حل کردن نیاز ها و احتیاجات خود از طریق انترنت هستن پس شما برای اولین قدمتان قرار است برای وارد شدن به کسب و کار حرفه ایتان در اینترنت اقدام به طراحی سایت کنید. پس بهتر است شما هم برای عضوی از حجم گسترده اینترنت بود با طراحی سایت وارد آن بشوید. شما هم میتوانید با بودن در هر نوع از زمینه فعالیتی اعم از طراحی انواع اقسام فروشگاه های انترنتی ، معرفی شرکت و خدمات خد و یا وب سایت های شخصی یا حتی پزشکی میتواند به سمت طراحی سایت بروید و صاحب یک وب سایت حرفه ای بروید.

طراحی سایت چند زبانه در ارومیه

اگر محصول یا خدماتی دارید که در کشور های دیگر هم مشتری آن خدمت و محصولتان وجود دارد برای افرادی مثل شما الزامیست که یک وب سایت با چند زبان داشته باشید و برای هر زبان محتوای مناسب پیدا کنید و در حوزه کسب و کارتان تقویت کنید. یکی از پتاسنیل های قوی که یک وب سایت دارد این است که مشتری ها با گوگل کردن به راحتی میتوانند به شما درسترسی پیدا کنند و از وبسایتتان خرید کنند.

به بالای صفحه بردن