سئو سایت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

 نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

سئو سایت

سایت اصطلاحا به جایی گفته می شود ک یک صفحه یا چندین صفحه را در خود جای داده است که هر یک از صفحات ان دارای محتوا و اطلاعاتی مانند متن ،تصویر،فیلم،فایل های صوتی و… وجود داد.هرسایتی در دنیای وب دارای یک ادرس یا URLاست ک از بخش های مختلفی تشکیل شده است شاید برایتان سوال پیش اومده است که URLچیست؟ و چه کاربردی دارد ؟ در ابتدا باید گفته شود که URL مخفف کلمهUniform Resource Locator است راهی برای شناسایی مکان یا موضع یک فایل بر روی اینترنت است یاهمان ادرسی است که ما نه تنها برای باز کردن وبسایت ها برای مرور ،بلکه برای دانلود تصاویر،ویدیو،برنامه های نرم افزاری وانواع مختلف دیگر فایل های استفاده می کنیم که بر روی یک سرور میزبانی می شوند.

همه چیز را بیان کنید و همه چیز را احساس کنید

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال شاخه ای از بازاریابی است که در بستر دیجیتال (وب،موبایل،اینترنت، سایر ابزارهای دیجیتال) انجام می شود درواقع به هر روش بازاریابی که به صورت آنلاین برای معرفی محصولات و کسب و کار خود در اینترنت انجام می شود.

اهمیت سئو

در دنیای امروز برای حرفه ای بودن و جلب اعتماد مشتری نیاز ب طراحی یک وب سایت دارید که درواقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما محسوب می شود که اینکه

تاریخچه سئو

در سال ۱۹۸۹ شخصی به نام تیم برنرز لی (Tim Berners-Lee) پروپوزالی را ارائه کرد که شکل زندگی و ارتباطات بشر را برای همیشه تغییر داد.

کار هوشمندانه و قابل اعتماد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به طور کلی وب سایت به چهار مرحله تقسیم می شود

دیجیتال مارکتینگ اسپرلوس

سایت شرکتی چیست و چرا به سایت شرکتی نیاز داریم ؟ یکی از وب سایت هایی که بسیار در بستر اینترنت در حال فعالیت هستند وب سایت های شرکتی می باشند وب سایت های شرکتی از جمله وب سایت هایی هستند که هم از لحاظ محتوا و هم ازلحاظ سود دهی برای شرکت می توانند قدرتمند تر از هرنوع وب سایت دیگری در سطح اینترنت عمل کنند.

,,

به بالای صفحه بردن